کارفرما: شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
مدیر پروژه: بهمن منافی
محدوده پروژه: طراحی، پیاده سازی و استقرار سیستم اطلاعات مدیریتی
تاریخ: 94/10/01 تا امروز
شرح مختصر: سیستم مدیریت ارتباطات با تامین کنندگان شرکت افق کوروش، توانایی مدیریت تمام تعاملات شرکت با تامین کنندگان را در حوزه های سفارش خرید تا پرداخت، پیش بینی خرید، مدیریت قراردادها، مدیریت کاتالوگ محصولات و داشبوردهای مدیریتی را دارد. این سیستم، فرآیندهای لجستیکی و مالی شرکت را یکپارچه نموده و اطلاعات به صورت اتوماتیک بین این دو به روز رسانی می شود.
 

سیستم ارتباط با تامین کنندگان شرکت افق کوروش

یکی از پروژه های انجام شده توسط تیم مشاوران مدیرسان، طراحی، پیاده سازی و استقرار سیستم مدیریت روابط با تامین کنندگان شرکت افق کوروش می باشد. به جرات می توان گفت که این سیستم جزو اولین و کامل ترین سیستم های SRM تولید شده در ایران می باشد. این سیستم با الهام از طراحی و مفاهیم سیستم مدیریت ارتباطات با تامین کنندگان شرکت SAP تولید شده و بسیاری از امکانات و فرآیندهای آن را دارا می باشد.

 

این سیستم دارای امکانات و فرآیندهای مختلفی بوده و به صورت کامل با سیستم ERP داخلی شرکت افق کوروش یکپارچه می باشد و توانسته است بسیاری از فعالیت و فرآیندهای بین افق کوروش و تامین کنندگان را از حالت دستی و سنتی درآورده و به صورت سیستماتیک مدیریت نماید. این فرآیندها شامل فرآیندهای تامین و لجستیک، فرآیندهای انبارش، فرآیندهای مدیریت قراردادها و قیمت گذاری، فرآیندهای Invoicing و پرداخت، همچنین شامل گزارشات و داشبوردهای مدیریتی گسترده جهت اندازه گیری و پایش KPI های دو سمت مشتری و تامین کننده می باشد.

شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این سیستم در صفحه "معرفی سیستم روابط با تامین کنندگان مدیرسان" کسب کنید.

آیا شما نیز تعاملات زیادی با تامین کنندگان خود دارید؟ جهت نیازسنجی پروژه مدیریت ارتباط با تامین کنندگان خود، همین الان با مدیر این پروژه تماس بگیرید:

 

درخواست جلسه نیازسنجی