محتوا پادشاه است!

محتوا اساسا شامل مواردی است که شما در سایت مشاهده می کنید: متن، گرافیک و حتی لینک وب سایت های دیگر. شما نباید بیش از حد ازگرافیک استفاده کنید زیرا به طور معمول کاربران هنگام دانلود گرافیک سنگین در موتورهای جستجو در شبکه دچار کندی می شوند. هزاران مقاله، کتاب و نوشته در مورد چگونگی ایجاد وب سایتی که از لحاظ موتورهای جستجو مورد تایید باشند دسترس هستند، اما در نهایت، یک قانون بالاتر از بقیه است: محتوای منحصر به فرد، با کیفیت بالا، وتکرار نشده پادشاه است. کیفیت بالای محتوای شما، به دست آوردن رتبه بندی بالا، کسب ترافیک بالای شما، محبوبیت وب سایت شما را بیشترمی کند. موتورهای جستجو سایت های با کیفیت خوب را در فهرست و نتایج جستجو می کنند. محتوای مرتبط، به روز و در زمان مناسب در جذب بازدیدکنندگان وب سایت شما بسیار موثراست. این به شما کمک می کند که هر دو ترافیک را از موتورهای جستجو دریافت کنید و باعث وفاداری مخاطبین شما می شود.به همین دلیل محتوا پادشاه است.

تولید محتوا

محتوای منحصر به فرد، با کیفیت بالا

وقتی افراد از یک وب سایت برای بدست آوردن اطلاعات بازدید می کنند، می خواهند تمرکز خود را بر روی موضوع قرار دهند. عناصر محتوای منحصر به فرد شما چگونه است؟ آیا این محتوای منحصر به فرد واضح و قابل درک است و به راحتی پیدا می شود؟ بازدیدکنندگان مطالب منحصر به فرد باکیفیت بالا را می خواهند. این موضوع فقط در مورد محتوای صفحه اصلی شما نیست، بلکه تمام صفحات مرتبط باید محتوای مفید و قابل درکی داشته باشد.
امروزه موتورهای جستجو بسیار هوشمند شده اند. این در حالی است که رتبه بندی یک صفحه به، محتوای موجود در یک صفحه بستگی دارد. وب سایت هایی با محتوای تکراری و یا رایگان پرچم های قرمز توسط موتورهای جستجو دریافت می کنند.

نوشتن محتوا بر مبنای سئو (کپی رایتینگ)

نوشتن مطالب بر مبنای سئو، شامل فرآیند ادغام کلمات کلیدی و عبارات آموزنده می شود که محتوای واقعی وب سایت شما را تشکیل می دهند. هنگام تولید محتوا نکات زیر ممکن است به شما کمک کند که این کار را بهتر از دیگران انجام دهید.

 • محتوا باید برای مخاطبان هدف نوشته شده باشد.
 • تراکم کلمات کلیدی باید به شدت از دستورالعمل موتور جستجو پیروی کند.
 • عنوان ها همیشه باید چشم گیر باشند، تا بازدید کنندگان را برای خواندن آنچه در وب سایت شما ارائه می شود، ترغیب کند.
 • از زبان گیج کننده، مبهم و پیچیده استفاده نکنید. از جملات کوچک استفاده کنید تا محتوای شما را بیشتر درک کنند.
 • صفحات وب خود را کوتاه نگه دارید.
 • محتوای صفحات وب خود را سازماندهی کنید.
 • محتوای صفحه وب خود را نیز به پاراگرافهای کوتاه تقسیم کنید.

مزایای دیگر تولید محتوای عالی

شما نه تنها باید به سئو اهمیت دهید بلکه فاکتورهای دیگر نیز باعث می شود سایت شما محبوب شود.

 • اگر سایت شما چیزی واقعا منحصر به فرد داشته باشد، مردم دوست دارند آن را به دوستان خود توصیه کنند.
 • مدیران دیگر می خواهند لینک سایت شما را در وب سایت خود ایجاد کنند.
 • بازدید کنندگان سایت شما به شما اعتماد می کنند وسایت شما را دنبال می کنند و منتظر به روز رسانی مطالب بعدی هستند و این روند را ادامه می دهند.
 • هرچند توسط موتورهای جستجو لیست شده باشید، اما یک کاربر تنها روی آن صفحه کلیک می کند که محتوای آن منحصر به فرد و جالب تر است.

نتیجه

ایجاد، ویرایش و ترویج محتوا با کیفیت منحصر به فرد بسیار دشوار و وقت گیر است. اما در نهایت، قانون طلایی سئو این است که محتوا، پادشاه است. این نه به خاطر یک موتور جستجو بلکه برای بازدیدکنندگان سایت شماست. یک صفحه که توسط مردم خوانده میشود، بهتر از یک صفحه است که توسط رباتها خوانده میشود.
بنابراین، مطالب خود را بعد از یک فکر جدی بنویسید.عنوان، کلمات کلیدی، متن لینک شده، متاتگ های به روز، منحصر به فرد و جالب توجه باشند.

 

نظرات کاربران

نظر خودتان را بنویسید