بازاریابی اینستاگرام ( تعامل با شبکه های اجتماعی )

اگر کسب و کار شما یک سایت یا وبلاگ داشته باشد، می توانید عکس های اینستاگرام خود را به طور مستقیم در سایت خود استفاده کنید. برای انجام این کار دو یا سه روش متمایز وجود دارد.

درج تصاویر در وب سایت

شما می توانید به حساب کاربری اینستاگرام وارد شوید و عکس اینستاگرام خود را بر روی کامپیوتر به جای تلفن همراه مشاهده کنید. در اینصورت وارد وب سایت instagram.com شوید و سپس وراد اکانت خود شوید. برای گذاشتن یکی از این عکس ها، بر روی پست خود کلیک کنید و سپس به سمت راست پایین صفحه رفته، روی سه نقطه کلیک کنید (رنگ قرمز در تصویر زیر).
متوجه خواهید شد که گزینه ای ظاهر می شود. هنگامی که روی آن گزینه ضربه بزنید، می توانید روی دکمه سبز که کپی از کد است، ضربه بزنید. اکنون که شما این کد جاسازی را کپی کرده اید، می توانید در وب سایت خود، این کد را هر جا که بخواهید عکس را نشان دهید، قرار دهید.

درج تصاویر در وب سایت

این یک رویکرد باور نکردنی برای به دست آوردن کاربرانی است که وب سایت شما را دنبال می کنند.

یادگیری ویجت ها (Widgets)

می‌توانید کل صفحه اینستاگرام خود را به طور مستقیم در وب سایت خود جای دهید. با این حال، اینستاگرام روشی مشخص برای انجام این کار ندارد. سایتی به نام Instansive وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد این ویجت را ایجاد کنید. شما می‌توانید به instansive.com مراجعه کنید و بعدا تغییراتی در این ویجت با توجه به انتخاب خود ایجاد کنید. بعد از مراجعه به وب سایت، اولین کاری که باید انجام دهید این است که نام کاربری اینستاگرام خود را اضافه کنید.
هنگامی که به پایین صفحه بروید، می‌توانید برخی تنظیمات متمایز برای این برنامه وجود دارد. شما می‌توانید یک نمایش اسلاید را انتخاب کنید و حتی همه تنظیمات را به دلخواه خود تغییر دهید، بعد از انجام تنظیمات می‌توانید از دکمه پیش‌نمایش در پایین صفحه استفاده کنید. در بالای صفحه، شما می‌توانید پیش‌نمایش اینستاگرام خود را ببینید. همچنین می‌توانید به پایین بروید و بر روی دکمه Get code کلیک کنید تا کد embed بدست آید، سپس کد را کپی کنید و به سایت خود بروید و آن را در محلی که می خواهید نشان دهید ذخیره کنید.

اتصال اینستاگرام با فیس بوک و برعکس

شما می توانید در برنامه اینستاگرام تبلیغات انجام شود، همچنین شما می توانید از فیس بوک برای تبلیغ پست خود استفاده کنید. حساب کاربری اینستاگرام خود را با حساب فیس بوک پیوند دهید. هنگام اشتراک گذاری عکس، آن را در فیس بوک نیز به اشتراک بگذارید. برای اینکار، شما باید برخی از تنظیمات را در برنامه خود تغییر دهید.
*برای به اشتراک گذاشتن عکس‌ها در فیس بوک از طریق اینستاگرام بر روی ویندوز و یا IOS.

  • بر روی علامت setting در پروفایل خود کلیک کنید.
  • بر گزینه Linked Account کلیک کنید.
  • روی فیس بوک کلیک کنید و log in کنید.

*روی دستگاه آندروید

  • بر روی سه نقطه در پروفایل خود کلیک کنید.
  • همان فرآیند مرحله قبل را تکرار کنید.

همچنین می‌توانید حساب اینستاگرام را به صفحه فیس بوک اضافه کنید.  این به شما اجازه مدیریت تبلیغات می دهد.
به صفحه فیس بوکی که دارید بروید.

  • روی  Settings  قسمت بالای صفحه کلیک کنید.
  • بر گزینه Instagram Ads بزنید.
  • بر Add an account کلیک کنید.
  • حساب اینستاگرام را Login کنید.

این به شما کمک می‌کند به بخش بزرگی از مخاطبین خود برسید.

 

توسط

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا، یعنی ، ایجاد و توزیع محتوایی که مورد نظر مخاطبان است و آنها را جذب و تشویق می کند تا اقداماتی را که برای کسب و کار سود آور است را انجام دهند.

نظرات کاربران

نظر خودتان را بنویسید