خدمات ما

همراه و مشاور دایمی کسب و کار شماماموریت ما

ارایه سرویسهای مختلف مدیریتی با رویکرد به غایت کاربردی و تعاملی به کسب و کارها و کارافرینان و مدیران ایرانی در راستای دستیابی ایشان به اهداف و چشم انداز شخصی و سازمانی خود. در این راستا رسالت ما کمک به افزایش بهره وری(کارایی و اثربخشی) سازمانها و اشخاص با استفاده ازمدلها و ابزارهای نوین اما متناسب سازی شده با شرایط کاری و فضای کسب و کاری ایران است.

  • نهایت تعامل در راستای حل مشکل یا نیاز مشتری حتی در صورت متحمل شدن ضررهای قابل تحمل مالی
  • عدم ورود به هرگونه مسایل حاشیه ای یا سیاسی در راستای ارایه خدمات
  • امین کامل مشتری بودن و عدم افشای اطلاعات مشتریان
  • بروزرسانی دایمی دانش سازمانی و مدیریتی و متعاقبا استفاده از متدهای نوین در خدمات
  • حفظ همیشگی رویکرد کاربردی بودن و متناسب بودن خدمات بر اساس شرایط کاری ایران
  • حفظ فرهنگ کار تیمی در تمامی ارکان سازمان و تعهد به انتقال این فرهنگ در سازمانهای مشتریان

خدمات ما

گروه مشاوران مدیرسان متشکل از جمعی از مجرب ترین مشاوران مدیریت و مدیران عرصه کسب و کار کشور می باشد که پس از سالها ارایه خدمت به سازمان ها و شرکتهای مختلف تولیدی, پروژه محور, خدمات محور دولتی و خصوصی, در سال ۱۳۹۳ گرد هم آمده و با رویکرد ارایه خدمات جامع مدیریتی به کسب و کارها و سازمان ها فعالیت منسجم خود تحت نام مدیرسان را آغاز نمود. تمرکز خدمات مدیرسان بر روی کسب و کارهای نوپا و استارت آپ ها می باشد به نحوی که خود را همراه این سازمان ها در مراحل چندگانه زیر دانسته و بصورت جامع آماده ارایه خدمات در این زمینه ها می باشد. این مراحل شامل موارد زیر است:همه

طراحی کسب و کار

مدیریت راه اندازی و پروژه

مدیریت راهبری

بازاریابی و برندینگ

انجام مطالعات امکانسنجی و تهیه طرح های توجیهی اولین و مهمترین مرحله هر کسب و کاری است که ضامن انتخاب بهینه توجیه پذیری فنی و اقتصادی یک پروژه است. مدیرسان شما را در تهیه یک طرح توجیهی مناسب یاری می رساند تا از خطر شروع یک کسب و کار غیر اقتصادی دوری کنید.

اطلاعات بیشتر

انجام مطالعات بازار و طرح های بازاریابی اعم از بررسی و تحلیل رقبا- برآورد حجم مشتریان- پیش بینی فروش و روند صنعت جهت کاهش ریسک های منفی و افزایش موفقیت کسب و کارها بسیار حیاتی است. مدیرسان با تجربه ای طولانی در این زمینه آماده ارایه خدمات به شما است.

اطلاعات بیشتر

بسیاری از مشکلات شرکتها به دلیل عدم بررسی دقیق همه جوانب کار و یا عدم برقراری ارتباط مشخص مابین بخش های مختلف کار از ارتباط با مشتریان تا تامین کنندگان می باشد. طراحی بوم کسب و کار به معنی طراحی دقیق کلیه اجزا و فرایندهای کاری یک کسب و کار است که در این راه خدمات مدیرسان یاری رسان شما خواهد بود.

تعیین و تدوین چشم انداز و ارزشهای سازمانی بهمراه تعیین مسیر و چگونگی دست یابی به آن از مهمترین اقدامات هر سازمانی است که به معنی تدوین کار راهه و مسیر بلند مدت کسب و کار است. مدیرسان همراه شما در این راه است تا با انتخابهای بهینه ریسک شکست خود را کاهش دهید.

اطلاعات بیشتر

زمان بندی کامل و دقیق کلیه کارها بهمراه تعیین و تدوین بودجه مناسب و کنترل آن ضامن موفقیت یک کسب و کار نو یا استارت آپ خواهد بود. مدیرسان با همیاری تیمی مجرب و حرفه ای آماده برنامه ریزی راه اندازی و کنترل استارت آپ های شما است.

اطلاعات بیشتر

زمان بندی کامل و دقیق کلیه کارها بهمراه تعیین و تدوین بودجه مناسب و کنترل آن ضامن موفقیت یک کسب و کار نو یا استارت آپ خواهد بود. مدیرسان با همیاری تیمی مجرب و حرفه ای آماده برنامه ریزی راه اندازی و کنترل استارت آپ های شما است.

اطلاعات بیشتر

استقرار سیستم مدیریت پروژه از جمله مهمترین تخصص ها و تجارب حرفه ای گروه مدیرسان است. با استقرار یک سیستم بهینه مدیریت پروژه می توانید با بالابردن سطح توانمندی کلیه پرسنل سازمان احتمال اتمام بهینه پروژه ها را در زمان و هزینه از پیش تعیین شده افزایش دهید.

اطلاعات بیشتر

انجام خدمات برنامه ریزی و کنترل پروژه بصورت برون سپاری با رعایت بالاترین استانداردها در این زمینه و حفظ منافع مشتری بخش مهم دیگری از خدمات مدیرسان است که در این زمینه دارای تجربه کار در بیش از ۳۰ شرکت مختلف کارفرمایی و پیمانکاری و مشاوره ای است.

اطلاعات بیشتر

تدوین بودجه متناسب با اهداف و منافع پروژه بهمراه کنترل دقیق آن و ارایه گزارشات دایمی مدیریت هزینه ای و اراه راهکارهای کاهش هزینه جهت اتمام پروژه بر اساس بودجه مجاز تدوین شده جزو مهمترین تجارب و خدمات گروه مدیرسان است.

اطلاعات بیشتر

سیستم های برنامه ریزی جامع منابع سازمانی یا ERP شما را در مدیریت تمام فرآیندهای کسب و کارتان از طراحی محصول تا فروش، از انبارداری تا تهیه صورتهای مالی کمک می کند. با استقرار این سیستم ها، نبض کسب و کار خود را در دست بگیرید.

اطلاعات بیشتر

اگر شما در کسب و کار خود سیستم های مالی، لجستیکی یا فروش را دارید و می خواهید با توسعه یک سیستم یا نرم افزار دلخواه، امکانات سیستماتیک کسب و کار خود را گسترش دهید، می توانید از خدمات ما استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر

استقرار استانداردهای مدیریت کیفیت از جمله ایزو ۹۰۰۱ از الزامات و نیازمندیهای کلیه شرکتها و سازمانها است. همچنین مدلهای تعالی سازمانی به مانند EFQM نیز امروزه جهت ارزیابی دقیق سازمان ها و تعریف پروژه های بهبود بسیار حیاتی است. مدیرسان با تجربه ۱۵ ساله خود در این زمینه آماده ارایه خدمات است.

اطلاعات بیشتر

استقرار ۶ سیگما به معنی مطالعه دقیق محصولات خدماتی و تولیدی یک سازمان با استفاده از ابزارهای آماری جهت کاهش تعداد خطاها می باشد که معمولا به عنوان یکی از پروژه های مهم بعد از عارضه یابی سازمانی و جهت افزایش بهره وری سازمانی می باشد. مشاوران مجرب مدیرسان آماده انجام پروژه های ۶ سیگما در سازمان شما می باشند.

اطلاعات بیشتر

مطالعه وضعیت سازمان از جنبه بیرونی به مانند سهم بازار، مزیت رقابتی، قدرت برند و از جنبه های درونی مانند وضعیت شاخصهای مالی، نیروی انسانی و فرایندی به عنوان پروژه های عارضه یابی مطرح است که مقدمه و پیش نیاز ارتقا بهره وری است. مدیرسان همراه و مشاور شما در این زمینه است.

اطلاعات بیشتر

چیدمان بهینه پرسنل منطبق بر تیپ شخصیتی بهمراه تدوین برنامه توسعه شغلی و طراحی سیستمهای ارزیابی عملکرد و پاداش ... مجموعه اقدامات و خدمات منابع انسانی است که توسط مشاوران مجرب مدیرسان ارایه می گردد. با کمک ما می توانید بیشترین بهره وری نیروی انسانی را تجربه نمایید.

اطلاعات بیشتر

طراحی بهینه ترین برنامه های تبلیغاتی جهت توسعه برند و افزایش حجم فروش نیازمند تسلط بر دانش تبلیغات و اثرگذاری بر رفتار مشتریان است که گروه مدیرسان با بهره مندی از همکاری مشاوران مجرب در این زمینه آماده طراحی برنامه ها و کمپین های تبلیغاتی شما است.

اطلاعات بیشتر

پس از تعیین استراتژی های کلان مهمترین انتخاب هر سازمانی تعیین استراتژی های بازاریابی است که انتخاب بهینه آن ها ضامن فروش و توسعه بازار خواهد بود. مطالعه و طراحی و تدوین طرح بازاریابی خود را به مشاوران مجرب مدیرسان بسپارید.

اطلاعات بیشتر