خدمات ما

همراه و مشاور دایمی کسب و کار شماماموریت ما

ارایه سرویسهای مختلف مدیریتی با رویکرد به غایت کاربردی و تعاملی به کسب و کارها و کارافرینان و مدیران ایرانی در راستای دستیابی ایشان به اهداف و چشم انداز شخصی و سازمانی خود. در این راستا رسالت ما کمک به افزایش بهره وری(کارایی و اثربخشی) سازمانها و اشخاص با استفاده ازمدلها و ابزارهای نوین اما متناسب سازی شده با شرایط کاری و فضای کسب و کاری ایران است.

  • نهایت تعامل در راستای حل مشکل یا نیاز مشتری حتی در صورت متحمل شدن ضررهای قابل تحمل مالی
  • عدم ورود به هرگونه مسایل حاشیه ای یا سیاسی در راستای ارایه خدمات
  • امین کامل مشتری بودن و عدم افشای اطلاعات مشتریان
  • بروزرسانی دایمی دانش سازمانی و مدیریتی و متعاقبا استفاده از متدهای نوین در خدمات
  • حفظ همیشگی رویکرد کاربردی بودن و متناسب بودن خدمات بر اساس شرایط کاری ایران
  • حفظ فرهنگ کار تیمی در تمامی ارکان سازمان و تعهد به انتقال این فرهنگ در سازمانهای مشتریان

خدمات ما

گروه مشاوران مدیرسان متشکل از جمعی از مجرب ترین مشاوران مدیریت و مدیران عرصه کسب و کار کشور می باشد که پس از سالها ارایه خدمت به سازمان ها و شرکتهای مختلف تولیدی, پروژه محور, خدمات محور دولتی و خصوصی, در سال ۱۳۹۳ گرد هم آمده و با رویکرد ارایه خدمات جامع مدیریتی به کسب و کارها و سازمان ها فعالیت منسجم خود تحت نام مدیرسان را آغاز نمود. تمرکز خدمات مدیرسان بر روی کسب و کارهای نوپا و استارت آپ ها می باشد به نحوی که خود را همراه این سازمان ها در مراحل چندگانه زیر دانسته و بصورت جامع آماده ارایه خدمات در این زمینه ها می باشد. این مراحل شامل موارد زیر است:

 

درباره ما


دکترا مدیریت کسب و کار DBA، و کارشناس ارشد مهندسی صنایع مشاور و مدرس مدیریت کسب و کار، مدیریت پروژه، مدیریت هزینه، مدیریت استراتژیک و مدیریت منابع انسانی در سازمانها و شرکتهای مختلفی از جمله سازمان بنادر و دریانوردی، شرکت ساختمانی بانک ملت، شرکت آسفالت طوس، هرازراه، سیف بنا و ...


دارای مدرک کارشناسی ارشد و کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت ایران و مشاور و مجری طراحی، راه اندازی و استقرار سیستم های اطلاعات مدیریتی، سیستم های مدیریت کسب و کار، سیستم های یکپارچه سازمانی و سیستم های یکپارچه برنامه ریزی منابع سازمانی (SAP ERP)