مدیریت پروژه

مدیریت پروژه
جهت مشاهده بزرگتر عکس، کلیک نمایید

 

 

 

کتاب برنامه ریزی و کنترل پروژه تحت شرایط کاری پروژه های ایران چاپ شده است،تمرکز مطالب ارائه شده در این کتاب بر پر کردن خلا ما بین علم آکادمیک با فضای واقعی کسب و کار است، همچنین خصوصیت متمایز دیگر این کتاب در شرح کامل نکات نرم افزاری در انطباق با فرایند واقعی و قراردادی پروژه در فازهای مختلف برنامه ریزی و کنترل است.

جهت تهیه این کتاب می توانید با شماره  09123862147 تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

جایگاه حوزه دانشی مدیریت پروژه، در زنجیره کسب و کار از دیدگاه "مدیرسان" با الهام از "زنجیره ارزش پورتر"

(شرکتهای پروژه‌محور، برای مراحل مربوط به تولید خدمات خود باید از حوزه دانشی مدیریت پروژه استفاده نمایند)

مدیریت پروژه
جهت مشاهده بزرگتر عکس، کلیک نمایید

کلیه فعالیت‌های بشر یا پروژه‌ای است یا عملیاتی. پس صحبت از مدیریت پروژه، یعنی صحبت از نیمی از  همه کسب و کارها. در این حوزه سعی شده مطالب مربوط به مدیریت پروژه به صورت خلاصه و کلی جهت درک بهتر طبقه‌بندی‌ها و جایگاه‌های موضوعات مختلف مدیریت پروژه، توضیح داده شود. 

علاقه‌مندان می‌توانند به ما افتخار داده و با بحث و تبادل نظر در فروم این حوزه و یا با به اشتراک‌گذاری فایل‌ها، ما را به اهدافمان که درک بهتر مفاهیم مدیریت پروژه و جایگاه‌یابی موضوعات آن است نزدیک‌تر کنند.

همچنین می‌توانید فایل ها و ابزارهای کاربردی مختلف مربوط به مدیریت پروژه که توسط کارشناسان خبره در این زمینه تهیه شده را جهت استفاده در پروژه خود، دانلود کنید.

از طرفی می‌توانید با شرکت‌ها و مشاورین مطرح در این حوزه جهت همکاری آشنا شوید.

خدمات مشاوران مدیرسان در این زمینه

1- استقرار و راهبری سیستم مدیریت هزینه در پروژه‌ها

 

2- استقرار استاندارد PMBOK در پروژه‌ها و سازمانهای پروژه محور

 

3- کلیه خدمات برنامه‌ریزی و کنترل پروژه 

 

4- تهیه و تدوین فرایندها و فرمهای کاری و سیستم دهی در سازمانهای پروژه محور

 

 

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل

 info@Modirsun.com

و یا شماره تماس های : 66558726 021  و 09121485465  تماس حاصل نمایید. 

کلیات

در بخش زیر تاریخچه، مفاهیم، بزرگان و مطالب کلی مدیریت پروژه بهمراه معرفی مشاورین، شرکت‌ها و رشته‌های دانشگاهی مرتبط ارائه شده است.

استانداردها و مدارک

یکی از چالش های حوزه مدیریت پروژه، وجود استانداردهای مختلف است که در کمتر منبعی همه این استانداردها بصورت طبقه‌بندی شده وجود دارند. از دیدگاه سردبیر این حوزه، دانستن خواستگاه هرکدام از این استانداردها و همینطور موسسات ارائه دهنده آنها بهمراه معرفی کلیه راهنماها و استانداردهای موضوعی ارائه شده توسط موسسات مختلف، می‌تواند بسیار مفید باشد:

مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه

در بخش زیر فرایند کاربردی کنترل پروژه، مفاهیم اصلی کنترل پروژه، چگونگی استقرار سیستم مدیریت هزینه در پروژه‌ها، مفاهیم قراردادی و مدیریت ادعا و به طور کلی موضوعاتی که در مبحث کنترل پروژه مطرح است آموزش، بحث و تبادل نظر می‌شود:

درباره مدیرسان


مدیرسان ارتباطی میان دانشگاه و صنعت


سایت مدیرسان با هدف ارتباط عمیق بین مفاهیم ارائه شده در دانشگاه و نیازمندی های صنایع تاسیس شده است. ما با درک این نیازمندی، مفاهیم مهندسی صنایع و مدیریت را با یک نگاه جدید و کاربردی در این سایت گردآورده ایم، تا شاید بتواند در گوشه ای از صنعت کشورمان گره گشای کارشناسان و متخصصان ایرانی باشند.

هدف ما از این بخش، ارائه ی مطالب پایه و اساسی در زمینه علوم مدیریت و مهندسی صنایع می باشد. شما با مطالعه این بخش، می توانید کلیدواژه های علوم مدیریت را درک کرده و با نگاه بهتری نسبت به انتخاب تکنیک ها و حل مسائل کاری خودتان اقدام کنید.