سایر مطالب مرتبط در مقالات پایه
سایر مطالب مرتبط در کافه فایل
0

رشته‌های تحصیلی مرتبط با مدیریت پروژه

دسته بندی کلیات از حوزه مدیریت پروژه

مقطع کاردانی و کارشناسی 

به طور کلی رشته مهندسی صنایع در کلیه مقاطع با درس برنامه‌ریزی و کنترل پروژه آشنا می‌شوند. لذا اکثرا فارغ‌التحصیلان مهندسی صنایع در زمینه برنامه‌ریزی و کنترل پروژه به فعالیت می‌پردازند. 

اما در زمینه مدیریت پروژه در ایران رشته‌ای که به طور خاص مربوط به مدیریت پروژه باشد هنوز وجود ندارد. البته در مقطع کارشناسی ارشد برای عمدتا مهندسین عمران رشته مدیریت پروژه و ساخت بوجود آمده است لذا:

مقطع کارشناسی ارشد

1- مدیریت پروژه و ساخت

2- کارشناسی ارشد MBA گرایش مدیریت پروژه

 

نظرات کاربران

توسط lpsk | در 1 سال و 2 ماه قبل
در مقطع کارشناسی رشته مهندسی مدیریت پروژه در دانشگاه پیام نور وجود دارد. در ضمن رشته مدیریت پروژه و ساخت درمقظع کارشناسی ارشد از گرایش های معماری است و نه عمران.

نظر شما در مورد این مطلب

جهت ثبت نظرات، ابتدا باید در سایت وارد شوید.

درباره مدیرسان


مدیرسان ارتباطی میان دانشگاه و صنعت


سایت مدیرسان با هدف ارتباط عمیق بین مفاهیم ارائه شده در دانشگاه و نیازمندی های صنایع تاسیس شده است. ما با درک این نیازمندی، مفاهیم مهندسی صنایع و مدیریت را با یک نگاه جدید و کاربردی در این سایت گردآورده ایم، تا شاید بتواند در گوشه ای از صنعت کشورمان گره گشای کارشناسان و متخصصان ایرانی باشند.

هدف ما از این بخش، ارائه ی مطالب پایه و اساسی در زمینه علوم مدیریت و مهندسی صنایع می باشد. شما با مطالعه این بخش، می توانید کلیدواژه های علوم مدیریت را درک کرده و با نگاه بهتری نسبت به انتخاب تکنیک ها و حل مسائل کاری خودتان اقدام کنید.