تکنیکهای تبلیغات

تکنیکهای تبلیغات
 • آوانگارد

استفاده از این کالا مردم رو از زمان خودشون جلوتر می ندازه مانند اولین بچه ای که تو همبازیاتون از این اسباب بازی دارین.

 • اعداد و اطلاعات

آمار و ارقامی که بتونن بهتر بودن محصول رو نشون بدن مثلا ماشینی که عملا نشون می ده صفر تا صدش چقدر طول می کشه.

 • کلمات بی پشتوانه

اعلام وجوه مثبت کالا بدون ارائه گارانتی مثلا دانشمندی رو نشون میدن که با استفاده از محصولات کلی وزن کم کرده.

 • ترکیبات جادویی

کشف جدیدی در محصول وجود داره که باعث اثر گذاری بهتر می شه مثلا قرص مسکنی که با استفاده از پوشش جدید درد رو سریعتر کم می کنه.

این خدمات را از مشاوان مدیرسان بخواهید:

انجام مطالعات امکانسنجی و تهیه طرح های توجیهی اولین و مهمترین مرحله هر کسب و کاری است که ضامن انتخاب بهینه توجیه پذیری فنی و اقتصادی یک پروژه است. مدیرسان شما را در تهیه یک طرح توجیهی مناسب یاری می رساند تا از خطر شروع یک کسب و کار غیر اقتصادی دوری کنید.

اطلاعات بیشتر

انجام مطالعات بازار و طرح های بازاریابی اعم از بررسی و تحلیل رقبا- برآورد حجم مشتریان- پیش بینی فروش و روند صنعت جهت کاهش ریسک های منفی و افزایش موفقیت کسب و کارها بسیار حیاتی است. مدیرسان با تجربه ای طولانی در این زمینه آماده ارایه خدمات به شما است.

اطلاعات بیشتر
 • میهن پرستی

خرید این محصول نشان دهنده میهن پرستیه مانند شرکتی که عنوان می کنه این محصول در کشورش و با استفاده از هم میهنان شما ساخته شده.

 • انحراف

در این تبلیغات یک مسئله و مشکل مورد توجه قرار می گیره ولی در نهایت با هدف گیری احساسات ختم می شه مانند تبلیغ سیگاری که ابتدا مسئله سلامتی را نشان می ده و بعد در ادامه یک کابوی که بعد از یک روز خسته کننده دارد سیگار می کشه.

 • انتقال

لغات و ایده ها برای نشان دادن کیفیت همراه با محصول استفاده می شه مثلا البسه ای که افراد در طول تابستان می پوشن و با آن در کنار دریا و در بین یکسری آدمهای مد بالا و با کلاس قرار دارن
 

 • مردم عادی

محصولی که برای مردم عادی مناسبه مانند تولید کننده کورن فلکسی که یک خانواده معمولی را به هنگام صرف آن و در کنار هم خوشحال نشان می ده.

 • پز دادن

نمایش این موضوع که استفاده کنندگان از این محصول به طبقه خاصی اشرافی از جامعه متعلقن مثلا  افرادی که با لباسهای رسمی در حال نوشیدن قهوه در یک گالری هنرین.
 

 • رشوه دادن

      در ازای خرید به شما هدیه ای تعلق می گیره مثلا هبرگر بخرید و یک سیب زمینی سرخ شده رایگان دریافت            کنین.

 • رضایت نامه

       استفاده از افراد مشهور برای توصیه به مصرف محصول مثلا یک بازیکان فوتبال محصول را تبلیغ کنه.

نمونه ای از پروژه های تیم مشاوران مدیرسان

طراحی، پیاده سازی و استقرار سیستم یکپارچه مدیریت ارتباط با تامین کنندگان شرکت افق کوروش

اطلاعات بیشتر

استقرار و راهبری سیستم مدیریت هزینه بر اساس تکنیک ارزش کسب شده (EVM) در شرکت پیمانکاری آسفالت طوس

اطلاعات بیشتر
 • طنز

      افراد با تحریک حس تفریح کردن و خندیدن دلیلی برای خرید محصول پیدا می کنن.
 

 • راه حل ساده

از پیچیدگی بپرهیزید و بسیاری از مشکلات را با یک راه حل مرتفع کنین مثلا تبلیغات لوازم آرایش که می گه با این لوازم خوشحال، زیبا و دوست داشتنی می شین.

 • پشته سازی

در این تکنیک به جای تمرکز بر موارد منفی محصول بر مواردی تمرکز می شه که مثبته و نکاتی را تلقین می کند که تصویر کامل محصول نیس مثلا شکلاتی که سراسر شیرینیه و کالری بالایی داره به شکلی تبلیغ می شود که دارای چربی پائینیه و کالری کمی داره.
 

 • زرق و برق عمومی

این نوع تبلیغات برای محصولاتی استفاده می شود که جنبه تجملاتی دارد مثلا اگر ماشین فلان را خرداری کنین جزء طبقه مرفه می شین و یا زندگی شما عوض می شه.
 

 • ارابه موسیقی

در این نوع تبلیغ بیشتر روی معرفیت و مشهوریت استفاده از کالا تاکید می شه تا به شما بقبولان که "اگر خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو" و برای این مهم از محصولات ما خریداری کنید
 

 

سایر مطالب مرتبط از بلاگ
تاریخچه و مفاهیم بازاریابی
بازاریابی یا مارکتینگ فرآیندی مدیریتی- اجتماعی است که افراد و گروه‌ها از طریق تولید و مبادله‌ی کالا، نیازهای خود را تأمین می‌کنند. در مبحث تفاوت بازاریابی با فروش میتوان گفت فروش به نتایج کمّی ...
1396/11/15
خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره
خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره
1394/5/10
کتاب بازاریابی و مدیریت بازار
عنوان فایل کتاب بازاریابی و مدیریت بازار،مؤلف آقای حسن الوداری، 332 صفحه، قالب PDF، این فایل یازده فصل دارد با زیرمجموعه های مختلف.
1394/3/19
فرآیند بازاریابی
عنوان فایل فرآیند بازاریابی،17 صفحه، قالب PDF، عناوین: آمیزه بازاریابی، درک مدیریت بازاریابی، ایجاد ارزش برای مشتری، تامین رضایت و نگهداری او، Marketing and the company
1394/3/19
بازاریابی صنعتی
عنوان فایل بازاریابی صنعتی،تسهیل گر آقای دکتر سهیل سرمد سعیدی، 54 صفحه، قالب PDF، متشکل از 7 بخش, عناوین: ماهیت بازاریابی صنعتی، محیط و شناسایی بازارهای صنعتی و ... .
1394/3/18
QFD
عنوان فایل QFD، قالب PDF، در 65 صفحه، تهیه کننده آقای محمد جواد کاملان، عناوین مطرح شده: مروری اجمالی بر مبانی و تعاریف QFD، بررسی مجتمع کارخانجات تولیدی توس چینی، تشریح نحوه کاربرد QFD در سازمان، ...
1394/3/11
بررسی رفتار مصرف کننده
عنوان فایل بررسی رفتار مصرف کننده، 37 صفحه، قالب PDF، تسهیل گر آقای دکتر حسين وظيفه دوست ، برخی عناوین عبارتند از: عوامل موثر در فرايند تصميم گيری خريد ، نظريه های شخصيت، تعاریف، عوامل و ... .
1394/3/6
فن بيان و اصول سخنوري
عنوان فایل فن بيان و اصول سخنوري، تسهیل گران فایل آقایان حسین فکوري و متین تهرانی، قالب فایل PDF، در 44 صفحه تنظیم شده،عناوین مطرح شده عبارتند از: چرا فن بيان؟،تاريخچه سخنوري، چه چیزی مورد آزمون ...
1394/3/5
کتاب اصول فروش مویرگی تالیف micheal levy و barton weitz
کتاب Retailing management نوشته Michael Levy و Barton A. Weitz کتاب پایه اصول فروش مویرگی(خرده فروشی) به شمار می رود. فروش مویرگی، اصطلاحی است که طی سالیان اخیر در بسیاری از صنایع از جمله صنعت ...
1394/2/17
جزوه درس بازاریابی دکتر شوندی_ دانشگاه صنعتی شریف
جزوه حاضر، جزوه درسی بازاریابی دکتر شوندی می باشد که حاصل سالها تحقیق و تدریس ایشان در زمینه بازاریابی است. این جزوه شامل 16 فصل می باشد که عناوین فصول بشرح زیر می باشد: 1- مقدمه 2- فرآیند ...
1394/2/17

نظرات کاربران

نظر خودتان را بنویسید